Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2011. Szeptember 15. 07:17, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress

Durván gyengül a forint

Durván gyengül a forint

A rossz nemzetközi hangulat mellett a továbbra is bizonytalan devizahitel végtörlesztési feltételek miatt is gyengül a devizapiacon a hazai fizetőeszköz.

Az euró már 288, míg a svájci frank 239 forint környékén. Nem tett jót a devizapiaci hangulatnak az sem, miszerint egyes elemzések alapján újra recesszió közeli állapotban van az euróövezet, mindezek mellett az amerikai fogyasztás is stagnált. Az elemzői kommentárok egyetértenek abban, hogy a fejlett világ jegybankjai, a FED, az EKB, a Bank of England és a Bank of Japan aligha emelhet kamatot 2013-ig.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 11:00, vasárnap | Belföld

Vagyonnyilatkozat: Tovább csökkentek Orbán Viktor megtakarításai

Orbán Viktor tavaly március óta havi bruttó 7,2 millió forintot keres, mégis csökkent a megtakarítása: a januári vagyonnyilatkozathoz képest 667 ezer forinttal kevesebb pénze maradt.

2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld

Csézy is csatlakozott a Tiszához

Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.