Hírek
2022. Július 17. 08:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotó: mti/Mihádák Zoltán
Drog okozhatta az intézkedés közben meghalt férfi halálát
Az igazságügyi orvosszakértő szerint a VIII. kerületben rendőri intézkedés közben pénteken meghalt férfi keringése kábítószer- vagy gyógyszer-túladagolás miatt állhatott le
- tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság szombaton az MTI-t.
A rendőrség korábban azt közölte, hogy a férfi késsel a kezében őrjöngött és betört egy kirakatot is igazoltatása előtt.
Intézkedés közben a 30 éves férfi rosszul lett. A rendőrök megkezdték, a mentők folytatták az újraélesztését, de már nem lehetett megmenteni az életét - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Nagy Ervin feljelentést tesz a KMTG által kifizetett jogdíjak ügyében
2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld
Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében
Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
