Városlista
2025. július 1, kedd - Annamária

Hírek

2011. Augusztus 11. 07:53, csütörtök | Bulvár
Forrás: STOP

Dopeman besokallt

Dopeman besokallt

A szabadszájúságáról híres Dopeman úgy döntött, megkeresi hazánk első igazán csinos, ugyanakkor tehetséges rapper lányát.

- Kicsit besokalltam attól, hogy egyes lánykák, miután ledobálták magukról a textilt, úgy érzik, hogy énekelniük kell, vagy éppen beállnak a dj-pult mögé, hogy megnyomják a play gombot az előre rögzített kétórás hanganyagukon. Félelmetes, hogy különösebb tehetség nélkül ma mehet a népbutítás - hangsúlyozza Dopeman.

STOP

Címkék: Dopeman

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár

Megválik különvonatától a brit királyi család

Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.

2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár

Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett

Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.

2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár

Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban

Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.

2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár

Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben

Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.