Hírek
2011. Szeptember 12. 14:15, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Devizapiac - Gyengült a forint reggel
Gyengült a forint árfolyama hétfő reggel péntekhez képest, a svájci frankot 233,20 forint körül, az eurót pedig 281,70 forint körül jegyezték 7 órakor.
A svájci frankot 233,18 forinton jegyzeték reggel a péntek esti 231,86 forint után.
Az euró 281,66 forint volt hétfőn reggel. Pénteken este 280,29 forinton jegyezték az eurót.
Az amerikai dollár 207,60 forinton állt a péntek esti 205,01 forint után.
Az elemzők szerint a forint árfolyamát egyebek között Orbán Viktor miniszterelnök hétfői parlamenti beszéde alakítja majd. A kormányfő az euróválság hatásainak kivédését szolgáló akciótervet jelent be. Orbán Viktor ismerteti azokat a védelmi intézkedéseket is, amelyeket a kormány a veszélyeztetett társadalmi csoportok érdekében szükségesnek tart.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 26. 10:01, szombat | Belföld
A Meta beszünteti a politikai hirdetéseket az EU-ban az uniós szabályozás miatt
A többek között a Facebook és az Instagram platformokat üzemeltető META, pénteken bejelentette, hogy októbertől beszünteti a politikai, választási és társadalmi témájú hirdetéseket az Európai Unióban.
2025. Július 26. 09:58, szombat | Belföld
Visit Hungary: már több mint 10 millió turista érkezett az országba
Idén július 23-án lépte túl a vendégek száma a 10 milliót, már most Magyarország népességét meghaladó vendégforgalmat bonyolított a turisztikai szektor - közölte a Visit Hungary az MTI-vel pénteken.
2025. Július 26. 09:57, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nemzetben gondolkodni azt jelenti, hogy nagyobb összefüggésben tekintjük a magyarság sorsát
Nemzetben gondolkodni azt jelenti, hogy nagyobb összefüggésben tekintjük a magyarság sorsát, semmint az akaratunk ellenére meghúzott államhatárokon belül élő magyarság szempontjai és érdekei
2025. Július 26. 09:51, szombat | Belföld
Kövér László: a keleti nyitás sikertörténete a kínai-magyar kapcsolatok alakulása
Magyarország számára a keleti nyitás politikájának sikertörténete a kínai-magyar kapcsolatok alakulása