Hírek
2020. Szeptember 24. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Csökken a parlagfű pollenszórása
A parlagfű pollenszórása az elkövetkező napokban várhatóan országosan a magas tartományból fokozatosan közepes szintre csökken - írta a tisztifőorvosi Facebook-oldal szerdán.
Elszórtan, leginkább az ország középső, illetve déli régiójában még előfordulhat magas pollenkoncentráció, illetve záporok környezetében az erős szél hatására felkavarodó pollenszemek okozhatnak fokozódó tüneteket.
Az ország többi részén azonban fokozatosan az alacsony-közepes tartományba tolódik a parlagfű pollenkoncentrációja - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 10:00, szerda | Belföld
Vance: Bárki nyeri a választást, együtt fogunk működni vele
2026. Április 08. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az Egyesült Államok a világ legerősebb országa, és ők ma a szövetségeseink
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.
