Hírek
2021. Május 07. 13:51, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Csempészcigivel tömött autóval okozott ittasan balesetet a menekülő autós
Ötezer doboz csempészett cigarettát találtak egy, a rendőrök elől menekülő ukrán-magyar állampolgárságú férfi autójában Tunyogmatolcs és Győrtelek között - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken
Azt írták, hogy a Kölcsei Határrendészeti Kirendeltség és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai szerdán a Tunyogmatolcs és Győrtelek közötti úton akartak ellenőrizni egy személygépkocsit, és annak vezetőjét.
A sofőr a rendőrök megállásra utasító jelzését figyelmen kívül hagyta, és továbbhajtott Győrtelek irányába. A rendőrök követték a járművet, amely később a szalagkorlátnak és egy álló autónak ütközött.
Az ukrán-magyar állampolgárságú vezető az autóból kiugrott, és megpróbált elmenekülni, de a rendőrök szinte azonnal elfogták.
A rendőrök a nagydobosi férfi kocsijában 5500 doboz csempészett cigarettát találtak, amelynek értéke meghaladja a tízmillió forintot. Ráadásul a férfi ittas volt az alkoholszonda szerint - tették hozzá.
A 29 éves férfit előállították, és közúti veszélyeztetés megalapozott gyanújával kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 12. 11:00, szerda | Belföld
Államfőválasztás - Fidesz-KDNP: Baka András nem méltó Magyarország köztársasági elnökének
Méltatlannak nevezte a köztársasági elnöki tisztségre az államfőnek kedden megválasztott Baka Andrást a Fidesz és KDNP frakcióvezetője a Facebookon.
2026. Augusztus 12. 07:30, szerda | Belföld
Államfőválasztás - OGY - Baka András: az elmúlt évek legsúlyosabb következménye a magyar társadalom mély megosztottsága
A magyar társadalom mély megosztottságát nevezte az elmúlt évek legsúlyosabb következményének Baka András köztársasági elnökké választása után tartott beszédében kedden a Parlamentben.
2026. Augusztus 12. 06:00, szerda | Belföld
Feljelentést tett a Miniszterelnökség Orbán Viktor közösségi médiás tartalmaival összefüggésben
Feljelentést tett a Miniszterelnökség Orbán Viktor közösségi médiás tartalmainak megjelentetésével kapcsolatban.
2026. Augusztus 12. 05:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: 570 kilométernyi országos fő- és mellékút újul meg az idén
Idén 210 helyszínen összesen 570 kilométernyi országos fő- és mellékút újul meg csaknem 149 milliárd forintból - közölte a közlekedési és beruházási miniszter kedden a Facebook-oldalán.
