Hírek
2018. Május 17. 14:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Civil rendőröknek kínált kábítószert egy 22 éves díler
Kábítószer-kereskedelemmel vádolja az ügyészség azt a férfit, aki civil ruhás rendőröknek kínált kokaint és marihuánát Budapesten - tájékoztatta a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-t.
Ibolya Tibor közölte: a 22 éves férfi tavaly szeptemberben az Erzsébet téren külföldieknek nézte a rendőröket, ezért angol nyelven kínálta nekik a kábítószert, közölve az árat is.
A rendőrök, miután felfedték kilétüket, átkutatták a ruházatát, és marihuánát találtak nála, később pedig az is kiderült, hogy előzőleg marihuánát és kokaint is fogyasztott.
A férfi ellen az V. és XIII. kerületi ügyészség kábítószer-kereskedelem vétsége miatt nyújtott be vádiratot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
