Hírek
2014. Március 03. 18:38, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Borongós hétre számíthatunk
Egészen a hétvégéig maradhat a felhős, esős idő, csak csütörtökön, Kelet- Magyarországon süt ki rövid időre a Nap.
A hőmérséklet 4-14 fok között alakulhat napközben - írja prognózisában a koponyeg.hu.
Kedden erősen felhős, reggel párás idő lesz. Csak néha kandikál ki a nap felhők mögül. Kisebb eső ÉK-en és DNy-on alakul ki. Reggel 4, délután 10-11 fok körül alakul a hőmérséklet. Szerdán erősen felhős, vagy borult lesz az ég, és DK felől egyre többfelé számíthatunk esőre. Délen lesz a nagyobb mennyiség. Az északi szél megerősödik.
Csütörtökön eleinte a Dunántúlon többfelé, majd egyre inkább már csak a déli tájakon fordul elő újabb csapadék. Keleten már tartósabban kisüthet a nap. A tartósan borongós tájakon csak 7, a derűsebb keleten 14 fok körül alakulhat a hőmérséklet csúcsértéke.
Pénteken, szombaton és vasárnap változóan, gyakran erősen felhős lesz az ég. Kisebb eső, zápor bárhol kialakulhat. 10-11 fok körüli értékek lehetnek délutánonként - derül ki a meteorológiai portál előrejelzéséből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
