Hírek
2013. Július 29. 18:54, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Belefulladt egy fürdőző egy Debrecen közeli tóba
Belefulladt a Debrecenhez közeli macsi tóba vasárnap egy fürdőző - adta hírül hétfőn a dehir.hu nevű helyi hírportál.
A honlap információi szerint a 30 év körüli férfi, aki nem tudott úszni, ittasan ugrott a stégről a vízbe. A Debrecen és Balmazújváros között fekvő tó az egyetlen állóvíz Hajdú-Bihar megyében, ahol engedélyezett a fürdőzés.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
2026. Május 19. 07:12, kedd | Belföld
A végrehajtási rendszerről, a Dunaferr sorsáról, az azbesztszennyezésről is tárgyalt a kabinet
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
