Hírek
2018. Június 25. 09:04, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Baleset miatt több kilométeres a torlódás az M3-ason Bagnál
Több autó rohant egymásba hétfő reggel az M3-as autópálya Budapest felé vezető oldalán Bagnál, emiatt több kilométeres torlódás alakult ki.
A katasztrófavédelem az MTI-vel azt közölte, több jármű ütközött össze az autópálya 41-es kilométerénél, Bag térségében, a főváros felé vezető irányban. A balesetnek több könnyű sérültje van, őket a mentők vizsgálják, a forgalom a leállósávban halad Budapest felé.
Az Útinform honlapján az olvasható, hogy a környéken több kilométeres a torlódás, a baleset miatt akár 20-25 perccel is nőhet a menetidő.
Azt javasolják, hogy aki teheti, az 51-es kilométernél lévő kerekharaszti pihenőnél térjen le a 3-as főútra, majd Aszód után visszatérhet a pályára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
