Hírek
2013. Április 19. 07:52, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt teljes útzár van az M7-es autópályán Polgárdinál
Felborult egy gumiabroncsokat szállító teherautó az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalán Polgárdinál, emiatt teljesen lezárták az érintett útszakaszt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-vel.
Kiss Z. Edward elmondta, hogy a baleset a 80-as kilométernél történt. A műszaki mentés és a helyszínelés idején a forgalmat a polgárdi le- és felhajtónál terelik el.
Szabó-Bisztricz Anett megyei katasztrófavédelmi szóvivő arról tájékoztatatta az MTI-t, hogy a teherautó fejtetőre állt. A sofőr beszorult a roncsba, és daru segítségével sikerült kiszabadítani. Az állapotáról egyelőre nincs információ.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
