Hírek
2018. Június 03. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Az ököltől nem védett a bukósisak
Eljárás indult eljárás súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy ceglédi férfi ellen a Ceglédi Rendőrkapitányságon.
A nyomozás adatai szerint a 43 éves gyanúsított május 16-án délután egy Cegléden lévő útkereszteződésben szóváltásba keveredett egy segédmotorral közlekedő fiatalkorú fiúval. A szóváltást tettlegesség követte, a férfi autójával a motoros elé állt, majd odalépve hozzá előbb a fején lévő bukósisakját ütötte meg, majd a sisak nyitott részén át ököllel beütve bántalmazta a fiút. A sértett a rendelkezésre álló orvosi vélemény szerint súlyos sérülést, orrcsonttörést szenvedett az eset során.
A ceglédi rendőrök adatgyűjtést követően azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit május 31-én gyanúsítottként hallgattak ki. A férfi beismerő vallomást tett, az eljárás jelenlegi szakaszában szabadlábon védekezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
