Hírek
2017. Március 31. 07:43, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Az első áprilisi hétvégén már 25 fok is lehet
A következő napokban is marad a száraz, meleg idő, az első áprilisi hétvégén többfelé már 25 Celsius-fok körül alakulhatnak a maximumok
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak az MTI-hez eljuttatott országos középtávú előrejelzéséből.
Pénteken napközben napos időre lehet számítani, legfeljebb keleten képződhet több gomolyfelhő, de csapadék ott sem várható. A Dunántúlon ismét megélénkül, a Kisalföld környékén megerősödik a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 0 és 6 fok között alakul, de az északi völgyekben ennél hidegebb is lehet. A nappali maximumok 18 és 23 fok között alakulnak.
Április elsején és másodikán, szombaton és vasárnap derült, száraz idő lesz. Szombaton napközben az Észak-Dunántúlon megerősödhet a szél, vasárnap csak élénk légmozgás valószínű. A leghidegebb órákban többnyire 2 és 7 fok között, de északkeleten néhol 0 és 2 fok között alakul a hőmérséklet. Szombaton a Kisalföldön, vasárnap a Dél-Alföldön és az Észak-Dunántúlon 8-9 fok körül alakulnak a minimumértékek. Szombaton napközben 20-25, vasárnap 21-25 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld
Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés
Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
