Hírek
2019. Szeptember 30. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Áramütés veszélye miatt kávéfőzőt hív vissza az egyik áruházlánc
Áramütés veszélye miatt visszahívja Silvercrest Eszpresszó kávéfőző SEMS 1100 A1 termékét a Lidl áruházlánc; a termék alján az IAN 313486 nemzetközi cikkszám látható.
A cég honlapján olvasható közlemény szerint a Kompernass Handelsgesellschaft mbH elővigyázatosságból hívja vissza ezt a termékét, ugyanis gyártási hiba miatt egyes termékeknél nem zárható ki az áramütés veszélye. A cég arra kéri a vásárlókat, hogy ne használják tovább a kávéfőzőt.
A kifogásolható kávéfőző a Lidl Magyarország üzleteiben 2019. június 17. és 2019. július 31. között volt kapható.
Az üzletlánc arra kéri vásárlóit, ne használják a terméket, azt bármelyik üzletbe visszavihetik. A vételárat - a vásárlást igazoló nyugta nélkül is - visszatérítik.
A termékvisszahívás kizárólag a Silvercrest Eszpresszó kávéfőző SEMS 1100 A1 (IAN 313486) terméket érinti, a "Silvercrest" márka további termékeire, illetve a Lidl más termékeire a visszahívás nem vonatkozik - közölte a Lidl.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld
Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
