Hírek
2021. December 28. 08:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Állatkínzás miatt indult eljárás egy kölyökkutyákat megölő férfi ellen
Állatkínzás miatt indult eljárás egy 41 éves etyeki férfi ellen, aki végzett három kölyökkutyával - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn.
Azt írták: lakossági bejelentés érkezett az etyeki körzeti megbízotthoz december 22-én arról, hogy egy férfi végzett három kölyökkutyájával, majd házának udvarán elásta azokat.
A rendőrök az ingatlan udvarán megtalálták a kutyatetemeket.
A férfit a helyszínen elfogták, kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
