Városlista
2025. szeptember 5, péntek - Viktor, Lőrinc

Hírek

2018. November 11. 17:38, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Aknába esett és meghalt egy 18 hónapos gyermek Körösújfaluban

Aknába esett és meghalt egy 18 hónapos gyermek Körösújfaluban

Vízzel teli aknába esett és meghalt egy 18 hónapos gyermek Körösújfaluban vasárnap - közölte a rendőrség honlapján.

A közleménye szerint a baleset a család házának udvarán történt. A rendőrség vizsgálja az eset körülményeit.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság gondatlanságból elkövetett emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást - írták.

Címkék: akna, körösújfalu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld

A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter

Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -