Hírek
2018. Április 02. 12:06, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Ágyneműtartóban próbált meg elbújni a többszörösen körözött szökevény
Ágyneműtartóba megbújva találtak rá a rendőrök a szökésben lévő férfira.
Szabadnapos rendőr riasztotta szolgálatban lévő kollégáit március 31-én, hogy egy szökésben lévő többszörösen körözött férfit látott lakóháza körül tartózkodni Nyírtéten. A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Baktalórántházi Rendőrőrsének munkatársai azonnal kimentek a megadott címre, ahol látták, hogy a keresett személy éppen kint, a teraszon ül. A 19 éves nyírtéti férfi a rendőröket észlelve azonnal futásnak eredt. Az egyenruhások végül a lakóház egyik szobájában, egy ágyneműtartóban rejtőzködve találtak rá. A Nyíregyházi Járásbíróság által lopás és garázdaság bűncselekmények elkövetése miatt körözött férfit a rendőrök előállították és bűnügyi őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás
Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.
