Hírek
2025. Április 03. 08:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
A Magyar Honvédség fertőtlenítési feladatokat lát el száj- és körömfájás betegséggel érintett helyeken

Tekintettel arra, hogy az elmúlt napokban újabb hazai marhatelepeken jelent meg a ragadós száj- és körömfájás betegség, az új intézkedések következtében a Magyar Honvédség az érintett kijelölt helyeken fertőtlenítési feladatokat lát el - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
Szalay-Bobrovniczky Kristóf bejegyzésében azt írta: a Magyar Honvédségre lehet számítani.
Katonáinkkal csakúgy, mint a tavalyi árvíz idején, most is készen állunk, és segítünk, ahol kell - hangsúlyozta a tárcavezető.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait
Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Nagy Márton: kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása
Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! - írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.
2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s
A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -