Városlista
2025. július 1, kedd - Annamária

Hírek

2014. November 20. 17:08, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

A hétvégén mínuszokra is készülni kell

A hétvégén mínuszokra is készülni kell

A hétvégén nem várható csapadék, de helyenként előfordulhat ködszitálás. A leghidegebb órákban többfelé mínuszokra is készülni kell, s néhol napközben sem lesz 3 Celsius-foknál melegebb - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.

Péntekre virradó éjszaka foltokban köd képződik. Napközben a Dunántúlon gomolyfelhők képződnek, de emellett általában több órára kisüt a nap. A Dunától keletre több lesz a felhő, kevesebb a napsütés, de csapadék sehol sem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 2 és plusz 3 fok között, a legmagasabb hőmérséklet 6-10 fok között alakul - olvasható az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzésben.
Szombaton és vasárnap nagyrészt borult, párás, helyenként tartósan ködös idő várható, csupán kisebb körzetekben süthet ki a nap. A ködös területeken előfordulhat szitálás. A minimumhőmérséklet mínusz 1 és plusz 4 fok között valószínű. Napközben 3-9 fokig melegszik a levegő.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld

Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó

Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal

2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet

2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld

Hitelt kell felvennie a Fővárosnak

A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel

2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld

Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet

A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól