Hírek
2013. Október 24. 13:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
A hétvégén is folytatódik a meleg napsütéses idő
A hétvégén folytatódik a meleg napsütéses idő. Több helyen a leghidegebb órákban 10 Celsius-foknál is melegebb lesz, napközben 25 fok közeli csúcsértékekre lehet számítani - derült ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken a hajnali köd feloszlása után gyengén felhős, napos időre lehet számítani, csapadék nem várható. Az éjszakai pára, köd megszűnése után szombaton is többnyire derült vagy gyengén felhős, napos idő várható, eső nem lesz.
A minimumhőmérséklet mindkét nap 8 és 13 fok között valószínű, míg a maximumok várhatóan 19 és 24 fok között alakulnak.
Vasárnap is napközben fokozatosan megszűnik a köd és ezt követően nagyrészt gyengén felhős, napos időre lehet számítani. Csapadék nem várható. A déli, délnyugati szél a Dunántúlon megélénkülhet, olykor meg is erősödhet. A legalacsonyabb hőmérséklet 7 és 13, a legmagasabb nappali hőmérséklet 19 és 24 fok között alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
