Városlista
2026. március 31, kedd - Árpád, Benjámin, Benő

Hírek

2018. Február 12. 14:15, hétfő | Belföld
Forrás: police.hu

69 éves nagyi árulta a drogot két társával Dunaújvárosban

69 éves nagyi árulta a drogot két társával Dunaújvárosban

Egy 69 éves asszonyt és két férfit hallgattak ki gyanúsítottként a dunaújvárosi rendőrök a minap, majd bűnügyi őrizetbe vették őket a minap. A gyanú szerint kábítószer árultak.

A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást három helyi lakos ellen. A megalapozott gyanú szerint a 69 éves asszony, valamint a 45 és 30 éves férfi lakókörnyezetükben anyagi haszonszerzés érdekében rendszeresen értékesítettek bódító hatású anyagot.

A nyomozók február 9-én délelőtt Dunaújvárosban házkutatást tartottak a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személyek lakásán, melynek alkalmával 24 pakett alufóliába csomagolt növényi törmeléket, további 27,14 gramm - az elsődleges adatok szerint - új pszichoaktív anyagnak minősülő szert, illetve készpénzt foglaltak le. A rendőrök az asszonyt és két társát gyanúsítotti kihallgatásukat követően őrizetbe vették, és előterjesztést tettek az előzetes letartóztatás indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 31. 15:00, kedd | Belföld

Meghalt Nádasdy Ádám nyelvész, költő és műfordító

2026. Március 31. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Hazát szeretetre és tiszteletre lehet építeni

Ünneprontóknak nevezte a Tisza Párt híveit hétfőn a miniszterelnök, a Fidesz elnöke Szolnokon a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld

MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást

Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.

2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon

Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.