Hírek
2011. Július 13. 07:25, szerda |
Belföld
Forrás: HírTV
680 fős létszámleépítés az Elcoteqnél
680 fős csoportos létszámleépítést jelentett be a Baranya Megyei Munkaügyi Központnak a pécsi székhelyű elektrotechnikai eszközöket gyártó Elcoteq.
A cégnél jelenleg 3500-an dolgoznak, de a létszám korábban 7000 is volt. A cég kommunikációs igazgatója közleményében azt írta a létszámleépítésre augusztus végén kerül sor, oka pedig az hogy az egyik megrendelőjüknek megszűnt az üzlete a világpiacon. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
