Hírek
2021. Június 10. 09:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
38 millió forintnyi drogot találtak két férfinál
Tizenöt kilogrammnyi, mintegy 38 millió forintot érő marihuánát találtak két román állampolgárságú férfinál, akik a gyanú szerint nagy mennyiségű kábítószerrel kereskedtek
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) csütörtökön a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy még hétfőn a VII. kerületi Kertész utcában fogták el a két gyanúsítottat, akik éppen egy 42 éves budapesti férfinak kínáltak kábítószert.
A rendőrök a román állampolgárok autójában mintegy 170 gramm marihuánát találtak, valamint pénzt is lefoglaltak.
A nyomozók megállapították, hogy a két férfi egy szentendrei családi házban tárolta a kábítószert, ott tizenöt csomagba csomagolva több mint 15 kilogramm marihuánát találtak.
A BRFK a két román állampolgárt kábítószer-kereskedelem bűntett gyanúja miatt hallgatta ki, őrizetbe vették őket és kezdeményezték a letartóztatásukat.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
2026. Június 11. 08:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: rendkívüli forrásokat kapnak a kórházak a klímaberendezések javítására
2026. Június 11. 07:27, csütörtök | Belföld
Kapitány István: júniusban 500 milliárd forintos keretben megnyílnak az energetikai uniós pályázatok
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
